Polowanie na Sylwestra

polowanie na sylwestra

Sylwester już jutro, więc to idealna pora żeby pokazać Wam kilka modowych inspiracji. Są miliony sposobów na spędzenie tego wieczoru i każdy jest dobry. Jestem typowym kanapowcem, więc koniec nowego roku wolę uczcić maratonem filmowym, niż wycieczką w góry, ale to nie znaczy, że powitam 2016 w dresie. Wiecie już co włożycie tego wieczoru?

Czytaj dalej

Polowanie #14 – Mel, Sarenza, Vagabond

 

Dzisiaj na dobry początek tygodnia Mel, Sarenza i Vegabond. O butach, które tak jak Mel są wykonanane z mel-flexu mogliście już przeczytać tutaj. Sarenza jest flagową marką sklepu internetowego o tej samej nazwie, a Vegabond pochodzi ze Szwecji i ma ponad pięćdziesięcioletnią tradycję.

Czytaj dalej

Polowanie #13

Polowanie #13
Dzisiejsze Polowanie ma trochę zmienioną formułę, bo może trudno w to uwierzyć, ale czasami nawet ja mam dość patrzenia tylko na buty. Przed wami luźne zestawienia różnych części garderoby. Nazwałabym je eklektycznymi, ale to takie słowo wytrych (tak jak fiusion) – gdy nie wie się jak nazwać zbieraninę różnych stylów używa się jednego z nich i nagle wszystko ma sens. Jakie to proste.

Czytaj dalej

Polowanie #12 – Reserved, Top Secret, Mohito

pol1264
Zbliżając się lato sprawia, że nawet najbardziej szalone zestawienia kolorystyczne wydają się mieć sens, ale mimo tego w dzisiejszym Polowaniu dominują stonowane kolory, czego nie można powiedzieć o tych formach. Planujecie dać się ponieść ferii barw, czy postawicie tego lata na coś bardziej neutralnego?

Czytaj dalej

Polowanie #11 – Aldo, What For, Pieces

Nareszcie doczekaliśmy się temperatury, która pozwala wyciągnąć z szafy nawet najbardziej wykrojone buty, dlatego w dzisiejszym Polowaniu pojawią się prawie same sandały. Mam nadzieję, że macie już w dłoni coś chłodnego i razem ze mną będziecie wybierać dla siebie to co najciekawsze z wiosennych kolekcji Aldo, Pieces i What For.

Czytaj dalej

Polowanie #10 – Bubble shoes

Bubble shoes
Pierwsze okrągłe polowanie i tak się złożyło, że nawet buty będą okrągłe. Prawie dosłownie, bo pierwsze obcasy, które chciałam dzisiaj pokazać są ręcznie wyklejane kulkami. Bubble Shoes wyglądają obłędnie, jedyne nad czym ubolewam to to, że cenę też mają obłędną. Następne w kolejności są buty Fernando Echeverria Ruiz. Pierwszy raz spotkałam się z takim potraktowaniem skóry, który z jednej strony wydawał się barbarzyński, ale za to bardzo oryginalny. Na koniec Gloss Shoes, które spodobają się fankom klasyki.

Czytaj dalej