Wiosna 2018 – 3 najfajniejsze trendy w modzie

Wiosna 2018 - 3 najfajniejsze trendy w modzie

Moda bywa różna. Chciałabym napisać, że niezależnie od sezonu każdy znadjdzie trend dla siebie. Niestety byłoby to paskudne kłamstwo, bo często tylko nieliczni mogą nosić je nie oszpecając sobie sylwetki. Całe szczescie jak mówi Justine Leconte Wiosna 2018 będzie łaskawa dla kobiet, które nie mają figury modelki i nie zawsze czują się zmysłowo w rozciągniętym T-shircie i jeansach.

Czytaj dalej

Antidotum na szarość – Rodarte Wiosna 2017

Antidotum na szarość - Rodarte Wiosna 2017

Jesteście podatni na szarość za oknem, czy brak dziennego światła nie robi na Was wrażenia? Na sam dźwięk słowa jesień uchodzi ze mnie energia. Nie mam na myśli tej pięknej i słoneczniej tylko jej brzydką, ponurą siostrę bliźniaczkę. Ponieważ nie chcę przespać tej pory roku jestem zmuszona suplementować sobie światło w życiu takimi rzeczami jak kolekcja Rodarte na wiosnę 2017.

Czytaj dalej

Louis Vuitton Wiosna 2017

Louis Vuitton Wiosna 2017

Jeśli miałabym określić jakimś słowem to jaka jest nowa kolekcja Louis Vuitton to musiałabym nazwać ją nieoczywistą, albo równie czymś równie nieokreślonym. Bo wymyka się jakiekolwiek klasyfikacji. Okazuje się że motyw dwurzędowej marynarki lub marszczonej sukienki można reinterpretować w nieskończoność i to dalej może wyglądać świeżo.

Czytaj dalej

Vera Wang – dekadenckie suknie ślubne

Vera Wang - dekadenckie suknie ślubne

Wiem, że czytają mnie także panowie, ale dzisiaj mam dla Was na początek typowo damskie pytanie. Wyobrażałyście sobie to jak będzie wyglądał Wasz ślub? I jeśli tak to ile miałyście lat? Dla mnie to dość egzotyczne, bo nigdy nie miałam tego rodzaju przemyśleń. Jestem pewna, że było to związane z ilością disco polo na rodzinnych weselach, na które miałam prawie tak samo dużą alergię jak na wodzirejów. Delikatnie zaczęłam się nad tym zastanawiać widząc suknie ślubne Very Wang i to nie ze względu na wagę tego wydarzenia tylko okazję do założenia jednej z jej sukienek.

Czytaj dalej

Jaki płaszcz wybrać na jesień

Jaki płaszcz wybrać na jesień

Tak jak we wrześniu mogliśmy mieć co do tego wątpliwości, tak teraz nie można z tym dyskutować – mamy jesień. Widać to i po szarości za oknem i deszczu uderzającym nas w twarz mokrą ścianą, gdy tylko wychylimy nos z domu. Niestety niewiele z nas może przesiedzieć ten czas pod kocem z kubkiem ciepłej herbaty w dłoni, dlatego nasz płaszcz na jesień powinien spełniać kilka podstawowych warunków.

Czytaj dalej

Courrèges Wiosna 2017

Courrèges Wiosna 2017

Jest tutaj ktoś, kto czeka na zimę? Ja gdy tylko temperatura spadnie poniżej 15 stopni zaczynam tęsknić do czasu, w którym ukrywałam się w cieniu przed palącym słońcem. Dlatego tę porę roku zamierzam ignorować. Dzisiaj mam dla Was coś radośnie futurystycznego – najnowszą wiosenną kolekcję Courrèges.

Czytaj dalej