A Ty, jaką postacią z Guardians of the Galaxy jesteś?

A Ty, jaką postacią z Guardians of the Galaxy jesteś?

Jak dobrze, że filmy maja tak niewiele wspólnego z prawdziwym życiem. Przynajmniej te na podstawie komiksów. W rzeczywistości taka mieszanka charakterów, jaka występuje w Guardians of the Galaxy pozabijała się przy pierwszym spotkaniu. Mimo tego, że co najmniej dwie osoby w tym składzie są nieśmiertelne. Chociaż ludzie rzadko zielenieją, a od nadmiaru ironii nie zaczyna im wyrastać futro to jestem pewna, że znasz nie jednego Draxa. Sprawdź jaką rolę przyszłoby Ci grać gdyby Galaktyka potrzebowała ratunku.

A Ty, jaką postacią z Guardians of the Galaxy jesteś?

Rocket

Po Rockecie można się spodziewać wszystkiego. Jego zjadliwa ironia potrafi uprzykrzyć życie, a działania każą się zastanawiać, czy aby na pewno nie sabotuje całej operacji. Teoretycznie jego zniknięcie powinno wiele uprościć, ale jakoś nikt nie ma odwagi by powiedzieć mu to wprost. Gość cynizmem okazuje przywiązanie, a resztę pozytywnych uczuć niekontrolowaną destrukcją. Jednak przez tę włochatą mordkę, nikt nie traktuje jego drwin poważnie.

A Ty, jaką postacią z Guardians of the Galaxy jesteś?

Drax

Nieśmiertelność kompensuje mu problemy z trzeźwą oceną sytuacji. Do Draxa pewne rzeczy docierają z opóźnieniem, dzięki czemu pcha akcję do przodu, niezależnie od tego co reszta grupy ma do powiedzenia. Może nieświadomie, ale za to skutecznie. Połączenie niezbyt błyskotliwego umysłu z rozbrajającą szczerością, ale przynajmniej zawsze można na niego liczyć.

A Ty, jaką postacią z Guardians of the Galaxy jesteś?

 

Star – Lord

Facet, który przez przypadek lub brak innych chętnych, zostaje przywódcą. Problemy z dzieciństwa dodają mu głębi i wielowymiarowości przykrywając trywialny cel istnienia tej postaci. Dzięki niemu mamy z kim się identyfikować lub na kogo popatrzeć. Grupa ze Star – Lordem w składzie zawsze wygrywa, bo to jej film. Nierozerwalnie z wiązany z kolejnym typem, jakim jest:

A Ty, jaką postacią z Guardians of the Galaxy jesteś?

Gamora

Twarda na zewnątrz i miękka w środku. Nawet jeśli rzadko ma okazję to pokazać. Zielony odcień skóry lub zacięty wyraz twarzy sprawia, że nie można pozbyć się wrażenia, że pod tą rezerwą coś się kryje. Najprawdopodobniej – Hulk. Jej niejasna relacja ze Star – Lordem wypełnia wolniejsze części fabuły.

A Ty, jaką postacią z Guardians of the Galaxy jesteś?

Groot

Postać – maskotka. Jego istnienie warunkuje to jak bardzo jest uroczy. Z całej paczki to on jest tym najmilszym i najbardziej oszczędnym w słowach. Groot technicznie jest chodzącą rośliną. To tłumaczy dlaczego tak trudno wyprowadzić go z równowagi.

Sama najbardziej lubię Draxa za jego prostolinijność. Jaka jest Wasza ulubiona postać?

 

 • Iwona Siekierska

  Star Lord, Gamora i Groot wzbudziili moją największa sympatię ? Kim bym mogła zostać? Zdecydowanie Gamorą ? Nawet trochę z opisu mnie przypomina. Połowicznie ❤️

 • Już to ustaliłyśmy – I’m Groot.
  😀

 • Strażnicy Galaktyki to zupełnie nie moje klimaty, ale… czego się nie robi dla męża, prawda? Musiałam zatem zapoznać się z tą produkcją. Ja jestem zdecydowanie jak Rocket, właściwie śmiało mogłabym go zastąpić w filmie 😀

 • Weronika

  Oi, Groot rzeczywiście jest uroczy *.* A jako, że ewidentnie jestem Rocketem, to muszę poszukać Groota… Tak więc zostawiam kom i lecę szukać!

 • Można by powiedzieć, że najbardziej lubię Groota, bo jest, jak sama zauważyłaś, maskotką filmów, szczególnie w drugiej części, ale! W przypadku Guardians of the Galaxy lubię całą drużynę, ponieważ uzupełniają się wzajemnie i nie wyobrażam sobie, by mogli działać solo (tak wiem, w komiksach mają swoje solowe serie, ale komiksy to nie filmy).

  • Nie wyobrażam sobie ich solowych przygód ?

 • Nie znam serii, ale zakochałam się w tym przesłodkim Groocie i Rockecie. Nie wiem czemu jeszcze tego nie widziałam ;D

 • Ha, ha, ha pozabijali by sie przy pierwszym spotkaniu, a jednak przetrwali ze soba caly film. Szczesliwie sa niesmiertelni… Ja chyba zadnej z tych postaci nie chcialabym spotakac na prawde… Ale moze oceniam je za bardzo … po wierzchu. Pozdrawiam serdecznie Beata

  • Warto zajrzeć do środka ? też pozdrawiam

 • o matko, kompletnie nie wiem o co chodzi…ale najbardziej podoba mi się Groot 🙂

 • Pogadałyśmy na FB, nie mam już co dodać, więc wpadłam powiedzieć „cześć” 😀

 • Alicji pisanie

  Gamorę bardzo polubiłam:) i Draxa 😀 Nie wiem kogo przypominam. Może Gamorę?:)

 • Monika Nowak

  Nie mam bladego pojęcia, muszę obejrzeć : )

 • Graf Zer0

  „Z własnego doświadczenia wiem, że nie ma nic gorszego jak banda indywidualistów.”

  Zdecydowanie Groot, ale swój wybór podjąłem tylko na podstawie Twoich opisów. Samego filmu jeszcze nie oglądałem. Będziesz trzeba to nadrobić.

  Pozdrawiam serdecznie,
  graf zer0.

 • To zupełnie nie mój klimat, ale z Twojego postu wynika, że Gamora to trochę taka ja. 🙂

 • Agnieszka Bładyko

  Podoba mi się Groot, słodka roślinka 🙂

 • Nie mam pojęcia którą, ponieważ nie oglądałam tego filmu 🙂