Katie Gallagher Jesień 2016

Katie Gallagher Jesień 2016

Baliście się ciemności? Sama długo miałam opory przed zasypianiem przy zgaszonym świetle, ale z czasem z tego wyrosłam. Potem przyszła gimnazjalna fascynacja czernią, która przetrwała nawet moje wczesne liceum. Prędzej, czy później dociera do nas, że jeżeli niczego nie widzimy w ciemności, to cokolwiek się w niej czai, też nas nie zobaczy. A przełom następuje w chwili gdy orientujemy się, że najgorszym stworzeniem, jakie możemy w niej spotkać, jesteśmy my.

Dzisiaj mrok kojarzy mi się z ciszą i odpoczynkiem. Tym czasem, gdy reszta świata śpi, a ja mam chwilę na to by zebrać myśli. Pewnie dlatego spodobała mi się jesienna kolekcja Katie Gallagher, która udowadnia, że sztywne ramy pobudzają wyobraźnię i zmuszają do skrajnej kreatywności. Chociaż każda kreacja jest konsekwentnie czarna to nie wieje tutaj nudą.

Mimo, że  Katie nie ma jeszcze trzydziestki jej projekty wydają się być bardzo dojrzałe. Została wcześnie zauważona przez modowy światek. Jeszcze w czasie nauki w  Rhode Island School of Design ubierała Lady Gagę. Od siedmiu lat konsekwentnie udowadnia, że ze znanych technik można wyciągnąć więcej. Kolekcja, którą widzicie została zainspirowana ilustracjami Harrego Clarke’a i tak jak jego prace ma w sobie niepokojącą drapieżność.

Lubię czerń za to, że można się w niej schować, a Wy macie swój ulubiony kolor?

Katie Gallagher Jesień 2016

Katie Gallagher Jesień 2016

Katie Gallagher Jesień 2016

Katie Gallagher Jesień 2016

Katie Gallagher Jesień 2016

Katie Gallagher Jesień 2016

Katie Gallagher Jesień 2016

Katie Gallagher Jesień 2016

 • Cudne kreacje, może za wyjątkiem trzech ostatnich. Lubię czarne kompozycje, wolę jednak kiedy przełamuje je jakiś kolor:)

 • szalenie mi się podobają czarne stroje, ale zawsze wyglądam w nich koszmarnie 🙁

  • niestety, szczególnie gdy mamy gorszy dzień i sińce pod oczami to czerń nie będzie najlepszym wyborem 🙂

 • Fashion Voyager

  Sama nie umiem założyć na siebie nic czarnego (niestety), ale na zdjęciach prezentuje się fenomenalnie. Klasyka pełną gębą!

 • O tak też kiedyś się bałam ciemności, potem moja garderoba składała się głównie z czarnych kolorów i chyba do dziś ten kolor przeważa 🙂

 • Sokowirówka Drink Truck

  Mnie te kracje urzekły. Zwłaszcza pierwsza. A czarny kojarzy mi się z sekretem i mocno seksualną tajemniczością 😉

 • My Home Rules

  Najbardziej podoba mi się ostatni kreacja, ale nie wiem czy odważyłabym się ją nałożyć…

 • Mr. Kaffeino

  Stylizacje 1, 3,4 i 6 najbardziej zwróciły na siebie uwagę.

 • Maja (JusiaczkiOnTour.pl)

  Stylizacje powalają i zwracają na siebie uwagę, super! Za każdym razem jak wchodze na Twojego bloga to mega zaskoczenie.

 • Save the Magic Moments

  Mała czarna zawsze, ale ogólnie zaczernią nie przepadam. A latem wręcz topię się w bieli 🙂 i kolorach 🙂 Zimą bordo i szarość 🙂