Fun in Design

Fun in Design

Pomysł przeniesienia na polski rynek platformy do zamawiania spersonalizowanych butów powstał w głowach Oli Jarośkiewicz, Pawła Koconia i Mikołaja Lenarta już w 2011 roku. W 2012 uruchomiono pierwotną stronę aplikacji, a wygrana w StartUp Fest jeszcze bardziej przyspieszyła rozwój platformy pozwalającej na stworzenie własnej pary butów. Wersja z której możemy korzystać dzisiaj jest bardzo dopracowana i poszerzona o inne akcesoria.

Po wybraniu jednego z dziewięciu podstawowych modeli ogranicza nas już tylko własna wyobraźnia.  Kolor i faktura skóry, szwy, rodzaj nici, kolor podeszwy i sznurowadeł zależ od przyszłej właścicielki pary wymarzonych butów. Lubię tego typu rozwiązania, bo trudno jest znaleźć dla siebie idealny model.

Sama platforma jest bardzo dobrze zaprojektowana, możliwość oglądania swojego projektu z każdej strony bardzo ułatwia wybór poszczególnych komponentów. Dzięki dokładnemu odwzorowaniu faktury skóry, wytłoczeń i kolorów proces tworzenia jest czystą przyjemnościową. Każdy powinien znaleźć swój Fun in Design.

Kilka modeli z galerii marki:

Fun in Design
Fun in Design
Fun in Design
Fun in Design
Fun in Design
Źródła:
http://www.funindesign.pl/